Anasayfa > Gümüş Diş > Hiç Birşey Yoluna Gitmediği Zaman Yolu Değiştir

Hiç Birşey Yoluna Gitmediği Zaman Yolu Değiştir

Ülkemizde yaşanan istenmeyen olayların neticesinde, her türlü kültürel ve turistik faaliyetin zarar gördüğü bir dönemdeyiz. Ve maalesef bu olayları gerçekleştirenlerin asıl amacına ulaştığına, bin yıllık kültür mirasımız İstanbulumuzun gerek basın gerekse sosyal medya vasıtasıyla inanılmaz bir hızla yaşanılamaz, güvensiz bir şehir imajına büründüğüne ve en acısı bizleri en yakından tanıyan yabancıların bile buna ikna olduğuna şahit oluyoruz. İstanbul her zamanki gibi neşe ve enerji dolu çok büyük bir şehir ve bizler her gün gelişen bir ivmeyle tüm faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

“When nothing goes right turn left”  derler, hiç birşey yoluna gitmediği zaman yolu değiştir. Neşemizi kaybetmeyelim, sonuçta şöyle yada böyle hayat geçecek. Ne olursa olsun bu hayat bizim ve yaşamalıyız sevgili arkadaşlarım.

Facebook ve İnstagram Sayfalarımız üzerin’den de değişik yazılar, müzikler ve videolar için bizi takip edin. Ayrıca Misafir yazarlık kısımdan yazılarınızı bize gönderebilir veya İletişim‘den bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sabah sabah size sakin bir Jazz müziği dinletmek istiyorum.

İyi sağlıklı ve neşeli kalın.

İlişkili Yazılar

gumus dis
Grafik tasarım mezunu, bu sitenin ilk kurucularından. Hayvanlara bayılır, latin danslarıyla ilgilenir, Zaman zaman resim çizip içindeki kötülükleri ortaya çıkarır! Hayat feelsefesi: hakuna matata, gezmeyi çok sever.
http://gumusdis.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: