BEN

Ne kadar beğeni aldığımın yada insanların ilgisini çektiğim umrumda değil. Sadece istediğim şekilde yazmak istiyorum.Yazacağım da.. Hayat skor tabelası demek değildir.Kaç arkadaşınız olduğu ya da kaçının sizi arkadaş kabul ettiği değildir.Sevgilinizin olması değildir.Geçmişte kaç sevgiliniz olduğu değildir.Bugüne kadar hiç sevgiliniz olmaması da değildir.Ailenizin serveti değildir hayat.Arabanızın markası değildir.Giydiğiniz ayakkabılar değildir.Ne kadar güzel ya da ne kadar çirkin olduğunuz değildir.Ne kadar akıllı olduğunuz ya da ne tür müzik dinlediğinizde değildir.Hangi mekanda yemek yediğiniz,nereye tatile gittiğiniz değildir.

Hayat kimi sevdiğiniz, kimi incittiğinizdir. Kimi mutlu, kimi mutsuz ettiğinizdir. Sizin olanları koruyabilme ya da mahvedebilmenizdir.İçinizde sevgiyi taşımak,büyütmek ve dağıtmaktır.En önemlisi, yalnız başınıza asla gerçekleştiremeyeceğiniz bir şeyi yapmak, hayatınızı başka insanların kalbine dokundurabilmektir. Başkalarının kalplerini etkileyecek yolu ancak siz seçersiniz ve hayat bu seçimlerdir ve insanlar böyle büyürler..Hayata kendimizden ne katarsak, hayattan da onu alırız..

karanfilli
Deli ,dolu , yaşam dolu, aşık, bıraksalar 24 saat müzik dinleyebilir hatta kulaklıklar yüzünden ölecek, anne,hayvansever,küfürbaz, yazar,çizer, boyar, bira manyağı, sigarayı bırakma yolunda ilerleyen işte benim karanfilli
https://gumusdis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.