Anasayfa > Iran / Karma > Demi Lovato ve Nick Jonas Beraber Billboard Kapağında!

Demi Lovato ve Nick Jonas Beraber Billboard Kapağında!

Demi Lovato ve Nick Jonas Temmuz 2016 Billboard Magazine’in kapağında yer alıyor. Hem uzun zamandır birbirleriyle yakın arkadaşlar, hem turne arkadaşı hem de iş arkadaşı olan Demi Lovato ve Nick Jonas dergiye bir çok konu hakkında bilgi verdi.

Nick Jonas, Demi Lovato’nun 2010 yılında JONAS Turnesi’ni bir dansçıyı yumrukladıktan sonra bırakmasını şöyle yorumladı: “Dava talep etmiştik. Demek istediğim, bu kötüydü. Bir arkadaşını kaybediyorsun, turneye 7 gün kalmış, büyük bir organizasyon, insanlar Demi’yi görmek için sabırsızlanıyor ve bu olmamalıydı. Kızgındım.”

Demi’nin Disney’i bırakması hakkında yorumları: “Etrafta şaka yapıyorduk. Özellikle şovları çekerken ve gerçekten aşırı çalışıyorduk. Bazen kanalı terk ettikten sonra anksiyetem tutuyordu ve şakalar yapıyordum. Çünkü programım çok yoğun olduğunda, asileşip cadoloz oluyordum.”

Bu yazıyı beğendiysen benim kişisel bloğum olan ‘BOŞ SONSUZLUK‘a da göz atabilirsin!

BoşSonsuzluk
Gümüş Diş yazar profilimdeki yazılara benzer güzel yazıları benim kişisel blogum olan BOŞ SONSUZLUK‘ta da bulabilirsiniz! Blogumun Linki: bossonsuzluk.wordpress.com / bossonsuzluk.tk
https://gumusdis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.