Anasayfa > Iran / Karma > Hoşlanmakla Sevmek Aynı Şey Değil..

Hoşlanmakla Sevmek Aynı Şey Değil..

Niye korkmuyorum?
-Ya umduğum gibi tepki vermezsen nefesim. Ya pişman olursam?
Öpersin geçer mi?
-Ben senden ömrüm ol diyorum, nefesim.
Hoşlanmak ney mk ? Mesela ben kırmızıdan hoş-la-nı-rım.Hımmmm kırmızı oje nasıl yakışıyor biliyorsun ayaklarıma, ellerime ve vücuduma.. Ama Mazlum u seviyorum, kucağımda taşıyorum, onunla uyuyorum. Hoşlanmakla sevmek aynı şey değil!
Hoşlandığın kızı ev arkadaşlarınla,iş arkadaşlarınla tanıştırırsın; sevdiğin kızı ananla babanla. Hoşlanmak günlük dizi izlemektir; sevmek senede 3 bölüm izleyeceğin Game of thrones gibidir beklersin veeeee. Hoşlanınca kıza taksi çağırırsın; sevdiğinde gecenin bir vakti uykudan gebersen de Alibeyköy’e götürür otobüse bindirir otobüs kalkana kadar beklersin . Senin anlayacağın dilden konuşayım adamım ;hoşlanmak mekik çekmektir,olsa da olur olmasa da, güzellik katar hayatına. Ama sevmek nefes almaktır, tıpkı benim seni ciğerlerimi patlatacak kadar koklayıp nefes aldığım gibi.
-Seni seviyorum nefesim ya seviyorum.

karanfilli
Deli ,dolu , yaşam dolu, aşık, bıraksalar 24 saat müzik dinleyebilir hatta kulaklıklar yüzünden ölecek, anne,hayvansever,küfürbaz, yazar,çizer, boyar, bira manyağı, sigarayı bırakma yolunda ilerleyen işte benim karanfilli
https://gumusdis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.