Anasayfa > Iran / Karma > Uncategorized > Sosyal Medya Mahallesi

Sosyal Medya Mahallesi

Gözünü sevdiğim sosyal medyasına saygılarımla,

Bu yazıyı yazarken bile insta snapten kaç kişi bakmış,kimler bakmışlıktan kendimi olamıyorum. Çünkü ben bir bağımlıymışım, resim paylaşmadan yapamıyormuşum da muş muş muş. Ee ne yapayım ama düşünsene eski sevgilin seni oradan stalklıyor  yada hoşlandığın çocuk, seni kıskanan sinsi kızları da ekle,ohh evlere şenlik şekerim.

Öncelikle stalkcu eski sevgililerime seslenmek istiyorum;

Ne demiş Burak abimiz ” yaşandı bitti saygısızca aldatmanın tadına varınca.” – gerçi hiç aldatılmadım ya da aldatılmış da olabilirim , günahı onların boyunlarına – daha ne zorluyorsun? Neden bakıp duruyorsun ? Üstüne üstük “seni rüyamda gördüm umarım her şey yolundadır” gibi klişeliklerle gelmiyor mu zalımın oğlu, e be öküz, e be … – RTÜK buraya da karışıyor muydu ? – velhasıl böyle tipler de mevcut.

Sıra geldi sinsi kıskanç kızlarımıza;

Bir kız başka bir kızı stalklıyor ise;

  • Bunlar eski arkadaşlardır ve kızlar bunu çekememişlerdir
  • Kız on numara beş yıldız gibi bir dost, arkadaştır kadir kıymet bilmemişlerdir.
  • Kızın hali vakti iyi, tarzı güzel ee cillop gibi sevgili yapmıştır – dokunduğum yaşamıyor tatlım bu konuda kıskanmazlar beni –

Daha çok şeylerde sıralayabilirim de bende kalsın neyse.

En güzeli ise hoşlandığın çocuk(lar) – kimileri maymun iştahlı onları atlamayalım- seni sosyal mecralardan stalklıyor ise;

” Allahımm ! kesinlikle Ege’de bir kasabadasınızdır. Tek derdiniz akşam rakı da hangi meze olsundur. Beyaz, camları mavi, cam kenarında da rengarenk çiçekleriniz vardır illaki.” Kestiiiiiiiiik ! Tatlım hadi normal hayata dön.  Ne sen Leylasın ne de o Mecnun dimi ama ? Daha çocuğun senin ondan hoşlandığından haberi bile yokken sen gelin olmuş gidiyorsun. Bu kadar da koy verme, sonra gelip omzumda sızlanıyorsunuz sevmiyorum ben salya sümük olan arkadaşları.

Dip not : Bu yazıyı yazana kadar dm’den mesajlara cevap verdim,keşfetten bilmem kaç tane like attım, Facede sörf ettim, Snapde takıldım, Spotify’da müziklerle cümbüş ettim.Buradan sosyal medya mecralarına sevgi, saygı, likelarımı, follow ve unfollowlarımı iletirim.

iamlittle
Venüs mü desem afrodit mi? Eli yüzü düzgün bir içim su.
https://gumusdis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.