Anasayfa > Müzik > Rüyalı Geceler – Amr Ismail

Rüyalı Geceler – Amr Ismail

Bazı merhabalar zamansız olur. Bazı zamanlarsa; merhabasız! Bana kalırsa ilki ikincisinden daha fazla evcildir, daha fazla sıcak ve daha az siyah.
Merhaba, ben Siyah! Kısaca Senbiyah de lütfen! 🙂

Bütün başlangıçlar içinde umudu barındırmalı. Aksi takdirde gönülsüzce yapılan bir iş, can sıkıcı bir uğraş bulabilirsiniz kucağınızda. Yaptığımız işten haz ve mutluluk almıyorsak, bu işin işkenceye dönüşmesiyle birlikte ortaya çıkan sonuç da iç açıcı olmaz. Güzel bir resim, sonraki resim için büyük bir teşviktir.

“Sevdiğiniz işi yapın böylece bir gün bile çalışmak zorunda kalmazsınız”  Konfüçyüs

Aslında bu söz durumu net bir şekilde ortaya koyuyor galiba. Gelelim bunu Amr İsmail’e bağlamaya; işini iyi yapan sanatçılardan olduğunu söyleyebilirim. O yüzden, belki az sonra uyumadan önce dinlemek isteyebileceğiniz türden bir melodi ile tanıştırmak istiyorum sizi. Dedim ya, bazı merhabalar zamansız olur 🙂 Bazı uykular da rüyasız… Renkli rüyalar görmeniz dileğiyle, daha az siyah.

Amr Ismail Dreams

 

senbiyah
Siyah kıyafetler, siyah gözlükler... Siyah düşünceler; griye evrilen. Umutlar beyaz! Benimkiler öyle. Elbette, siyahtan uzak bütün renklerde bulunur umut. Geri kalan ne varsa siyah. Simsiyah işte... Ama yine de içinizi karartmaya gelmedim! :)
https://gumusdis.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.